Kalapüük

Pidula Forellis on sul suurepärane võimalus püüda ise oma roog! Meie selges, puhtas ja karges tiigivees on Saaremaal kasvanud vikerforell, mille maitse on eriliselt puhas ja hõrk tänu Odalätsi allikaveele. Samuti on meil võimalus tulihingelistel kalameestel püüda enda varustusega kala suurest tiigist ja meie valmistame sellest maitsva roa. Tule naudi maitsvat kala looduskaunis kohas!

Kalapüük pakub toredat ajaviidet ja hasarti kogu perele. Pidula Forelli tiigist saab kala kätte kiiresti kuni 20 minutiga. Proovida võib püüdmist nii lihtõngega kui ka spinninguga. Varustus on olemas kohapeal, kuid võib kasutada ka isiklikke püügivahendeid. Tiigist püütud kala on eriti hea maitsega kahel põhjusel. Esiteks on veskitiigis haruldaselt puhas kasvukeskkond, kuna siit voolab läbi Odalätsi allikavesi. Teiseks ei toideta kalu lisasöödaga, mille tõttu ei ole kalalihal kõrvalmaitseid.

Vikerforell

Vikerforell (Oncorhynchus mykiss) on Eestis laialdaselt kalasavatustes kasvatatav kala, kelle keskmine pikkus on 30-60 cm ja kaal 3-4 kg. Vikerforelli on väga väärtuslik ja maitsev kala, näiteks 100 grammis keskmises toores kalas on 107 kcal, 20 g valke, 10 μg Seleeni ja 7 μg D-vitamiini ning lisaks sisaldab vikerforell veel mitmeid kasulikke aineid nagu kalaõli.