Tegevused

Tegevusi leiab nii väike mänguhuviline kui suur seiklusjanuline.

Saunad​

Peale mõnusat päeva kulub ära üks ütlemata kena soe saun ja värskendava suplusega karges tiigivees. Meie saunavalikus on klassikaline puuküttega kadakasaun,  kümblustünn ja eksootiline saare saun. Hüva leili!

Paintball

Kui hing ihkab seiklust ja põnevust siis tule ja pea maha üks korralik lahing. Meeskondlik lahingumäng pakub põnevust igas eas ja füüsilises vormis mängijatele. Kuigi värvikuulides olev toiduvärv on lihtsasti mahapestav, antakse kõigile osalejatele lahinguriided ja maskid, mille tõttu ei tule karta riiete määrdumist või vigastusi. Jalga tuleks panna mugavad matka- või spordijalanõud, vihma korral kummikud. Soovituslik mängijate arv on vähemalt 6 inimest. Peale mängu võta üks korralik kõhutäis kalakohvikus ja naudi meie saunavõlusid.

Paintballi broneerimiseks kirjuta meile info@pidulaforell.ee

Tenniseväljak

Tule tee sporti Pidula Forell puhkeküla kunstkattega spordiväljakul. Valgustatud väljakul on võimalik mängida nii tennist, korvpalli, jalgpalli. Lisaks on eraldi liivaplatsiga väljak võrkpalli kui ka sulgpalli mängimiseks.

Kohe platsi ääres asub ka tennisemaja, kus on tualett, pesu- ja riietusruumid. 

Puhkemaja majutusklientidele on väljaku kasutamine ettebroneerimisel tasuta.

Kalapüük

Pidula Forellis on sul suurepärane võimalus püüda ise oma roog! Meie selges, puhtas ja karges tiigivees on Saaremaal kasvanud vikerforell, mille maitse on eriliselt puhas ja hõrk tänu Odalätsi allikaveele. Samuti on meil võimalus tulihingelistel kalameestel püüda enda varustusega kala suurest tiigist ja meie valmistame sellest maitsva roa. Tule naudi maitsvat kala looduskaunis kohas! 

Korvpall / rannavõrkpall

Korralda turniir või spordipäev seltskonna või pere seltsis.

Paadi- ja kanuusõit

Kõikse mõnusam on meie tiigil teha üks väike tiir kanuu või aerupaadiga niikaua kui kala grillis ja toit köögis valmib. Saaremaa kaunis loodus, rikkalik fauna ja floora võimaldavad matkata unustamatel ja põnevatel matkaradadel jalgsi või ratastel. Samuti pakuvad ilusad veekogud võimalust kanuutada või süstadega sõita Saaremaa suurimal jõel Nasval, mis on ühenduses järvedega (Suur-Mullutu, Vägara ja Linnulaht) või merel. Leiame sinu perele või grupile sobiva ning jõukohase tegevuse, marsruudi ning matkajuhi. Soovi korral aitame korraldada ka toitlustuse ja matka järgse saunaõhtu koos majutusega. 

Laste mänguväljak ja loomad

Meie saartel elab küülikute pesakond. Nad on alati rõõmsad kui kostitad neid hää ja paremaga (nb! küsi meilt toidupala loomadele kaasa)

Rattarent

Ümbruskonda võib avastama minna nii jalgsi kui rattaga.

Rand ja mets

Teel randa, mis asub jalgsi läbi metsa minnes ca 20 minuti   kaugusel, kohtad sa kindlasti rikkalikku marja – ja seenemetsa.