Suvepäevad Pidula Forellis

Olgu sul ees sinu meeskonna suvepäevad, perekondlik tähtpäev või hoopis kuluks marjaks ära üks asjalik meeskonnakoolitus?

Kirjuta meile ja meie aitame Sul korraldada meeldejääva ja vahva ürituse kauni looduse keskel, püüdes maitsvat vikerforelli ning nautides erinevad meeskonnamänge.

Tule püüa üks priske vikerforell

Oled sa suur või väike kalamees – meil näkkab alati. Pidula Forellis on sul imeline võimalus püüda ise oma roog! Meie tiigis on Saaremaal kasvanud vikerforell, mille maitse on eriliselt hõrk tänu Odalätsi allikaveele. Tule naudi maitsvat kala looduskaunis kohas!

Tegevusi

Mis me täna teeme? Pidula Forellis saab mõnusalt ära sisustada terve päeva, nädalavahetuse või lausa puhkuse. Meil saab mängida sõbraga koos tennist või kogu perega kanuuga sõitma. Või teha ühed mõnusad sõidud wakeboardiga meie naabrite juures? Päeva lõpuks kulub marjaks ära kuum saun ja värskendav suplus allikavees.

Avasta Saaremaad

Kena lugu küll- Saaremaa on üks eriti vahva paik uudistamiseks ja matkamiseks. Panime siia kirja mõned soovitused, kus on veel põnevat vaadata ja tegutseda.